2. El Ev Kur olarak, müşteri memnuniyetine odaklanan bir işletmeyiz ve eşyalarınızın güvenliği bizim için önemlidir. Eşyalarınızı güvenle taşıyarak, Adıyaman’daki ev taşıma deneyiminizi kolaylaştırmak için buradayız. Ayrıca, 2. el eşya satın alırken müşterilerimize en uygun fiyatı sunmak için özenle çalışıyoruz. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

Sosyal Sorumluluk

2. El Ev Kur olarak, sosyal sorumluluğumuzun farkındayız ve toplumumuza yardım etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Her ay, ihtiyaç sahibi ailelere 2. el eşya bağışında bulunuyoruz. Bu sayede, çevremizdeki insanların hayatlarına katkıda bulunuyoruz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. İşimizi yaptığımız müşterilerimizin bazıları şöyle diyor:

  • “2. El Ev Kur’a teşekkür ederim, eşyalarımız güvenli bir şekilde taşındı ve kaliteli 2. el eşyaları uygun fiyata aldık.”
  • “2. El Ev Kur, gerçekten müşteri memnuniyetine önem veren bir şirket. Eşyalarımızın taşınması sırasında hiçbir hasar almadılar.”

İletişim

Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz, telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2. El Ev Kur, Adıyaman’da hizmetinizde.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Hangi şehirlere evden eve nakliye hizmeti veriyorsunuz?

2. El Ev Kur olarak, şu anda sadece Adıyaman’da evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz.

2. Hangi eşyaları satın alıyorsunuz?

2. El Ev Kur olarak, her türlü 2. el eşya satın alıyoruz. Ancak, müşteri memnuniyetine öncelik verdiğimiz için, kalitesiz eşyaları satın almıyoruz.

3. Nakliye hizmetiniz için fiyatlarınız ne kadar?

Nakliye hizmetimizin fiyatı, taşınacak eşyaların miktarına ve uzaklığa bağlı olarak değişebilir. Fiyatlarımızı öğrenmek için

4. Eşyalarım hasar görürse ne yapabilirim?

2. El Ev Kur olarak, eşyalarınızın hasar görmemesi için özenle çalışıyoruz. Ancak, bir kaza durumunda, eşyalarınızın tamamen sigortalı olduğunu ve hasar durumunda masrafların bizim tarafımızdan karşılanacağını bilmenizi isteriz.

5. 2. El Ev Kur’dan eşya satın alırken ne tür bir garanti alabilirim?

2. El Ev Kur’dan satın aldığınız tüm eşyalar, kalite kontrol sürecimizden geçer ve kalite standartlarımıza uygun olduğundan emin olmak için özenle kontrol edilir. Satın aldığınız eşyalar için bir garanti sağlamasak da, herhangi bir sorun olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sorununuzu çözmek için elimizden geleni yapacağız.